טלפון: 08-688-1161  אימייל: office@gabriel-wood.com

אדריכל? תפסיק לעשות תכניות! תן לנו לעשות את העבודה

התחלת לעבוד עם לקוח חדש, וההתרגשות אצל כל הצדדים בשיאה.

הוא מספר לך על בית חלומותיו, על כל הטעויות שהוא עשה בעבר והרצון שלו לתקן אותן בתכניות הנוכחיות, ואתה יודע בדיוק מה צריך לעשות כדי לגרום להן להתממש.

אתה יודע לדמיין לעצמך את כל הפרטים, יש לך בראש כבר אינספור רעיונות מפרוייקטים אחרים שביצעת, אתה מבין אילו אלמנטים צריכים להיות והיכן הם ממוקמים, והדרך למימוש של כל זה – קצרה מתמיד.

כל מה שצריך הוא להוריד לתכניות את הרעיונות שיש לך בראש. קלי קלות:
לתכנן חזיתות, לבחור חומרים, לעשות הדמייה, לקבל אישור המלקוח, לעבור לתכניות חשמל ואינסטלציה (אוטוקד, כמה שאתה אוהב אוטוקד), ולסיום – להעביר לנגריה את כל התכניות וההסברים, ולראות שהם מבצעים הכל בדיוק כפי שרצית.

תכניות מטבח

בינתיים.. הלקוח כבר כל כך מרוצה מהתהליך מולך, שהוא רוצה להפנות אותך לעוד חבר שעושה שיפוץ, ואתה – צריך להחליט איפה אתה שם את הזמן שלך: מול המחשב, או מול עוד לקוח.

מה עושים?

במקום לרקוד על שתי חתונות – אנחנו מזמינים אותך לעשות מה שאתה הכי אוהב. להיות איש של קונספט והשראה, ולהשאיר לנו את כתיבת התכניות. מא ועד ת.

אנחנו נעבוד מולך ומול הלקוח, נקבל ממך רעיונות וממנו תקציב ואישורים, וכל שלב ה Shop Drawing – פתור בשבילך.

והבונוס? שלא תצטרך להסביר לנגריה את התכניות שכתבת, פשוט כי הנגריה עצמה כתבה את התכניות.

אז עם יד על הלב – מתי בפעם האחרונה התרכזת ביצירה?

אנחנו יודעים. אין אדריכל שלא מוצא את עצמו מדלג בין ניהול לקוחות, קבלנים וקולגות לבין הגשת טיוטות, ערימות ניירת, לוחות זמנים שרק הולכים ומתקצרים, ובין לבין גם חייב להישאר מעודכן בכל הטכנולוגיות והתוכנות החדישות. ואלה רק חלק מהאתגרים והסחות הדעת שאיתם אתה מתמודד.

בדיוק בגלל זה אנחנו רוצים לפנות לך זמן יקר שיאפשר לך להתמקד בעיצוב.

כחלק מתהליך העבודה שלנו מול אדריכלים, אנו מציעים שירות  שהולך אתך יד ביד, וכולל את ייצור תכניות המטבח במלואן, כולל חשמל ואינסטלציה.

אז קדימה? למה אתה מחכה? צור קשר עוד היום וספר לנו על הפרוייקט שלך

 

 

גלילה לראש העמוד

מגיעה לך פגישת ייעוץ חינם

תאמו אצלנו פגישה אישית בשיתוף מעצבת, שתהפוך את חלומכם לעיצוב פרקטי, חכם, ומעורר השראה

דילוג לתוכן