גבריאל עיצובים בעץ

גבריאל "עיצובים בעץ" הוקמה ויוסדה על ידי המעצב גבריאל בוקרה. גבריאל, דור שני למשפחת נגרים גדל כל חייו סביב עולם הנגרות והיצירה. בידיעה כי זה מה שירצה לעשות כל חייו, פנה גבריאל ללימודי אדריכלות ועיצוב פנים במכללת סינגלובסקי בת"א על מנת להרחיב את אופקיו ולהבין את עומק התכנון, העיצוב והשרטוט. מיד עם סיום לימודיו, כאשר בידו הידע שרכש בלימודים והידע שהביא עמו מביתו, פנה גבריאל לאהבתו האמיתית - תהליך עיצוב המוצר וייצורו משלב חומרי הגלם ועד האספקה והרכבה אצל הלקוח.

איך הכל התחיל?

בשנת 2003 החליט גבריאל בוקרה לפתוח נגריית בוטיק קטנה בקרית גת וכיום, בבעלותו נגרייה מהמתקדמות בארץ, המציעה שימוש בטכנולוגיות מובילות בתחום הנגרות ועבודות האומנות,CNC , חיתוכים בלייזר, מעבדת צבע, מכשור מתקדם ועוד. העבודות מתבצעות ע"י צוות מקצועי ומיומן בעל נסיון של עשרות שנים תוך הקפדה על יחס אישי לכל מוצר על מנת להביאו לתוצאות מושלמות.

אולם התצוגה שלנו

לרשותכם, אולם תצוגה חדשני ומתקדם, בו תוכלו להתרשם מסגנונות עיצוב שונים למטבחים, חיפויי קיר דקורטיביים, שולחנות, ארונות קיר, ריהוט לבתי כנסת ועוד מגוון רהיטים שאליהם לא תוכלו להישאר אדישים.


לאחר שתראו ותחושו את חומרי הגלם והגמר, נקיים פגישה אישית בשיתוף מעצבת. בפגישה זו תוכלו להפוך את חלומותיכם לעיצוב פרקטי, חכם, ומעורר השראה וכן תוכלו להתרשם מהדמיה תלת מימדית שתאפשר לכם לחוש את החלל שלכם עם העיצוב החדש.

כמו כן, תקבלו ליווי צמוד ואכפתי מהמפגש הראשון ועד לסוף התהליך.